Nuk i ndahet plazhit, Meta shijon birrën buzë detit me Bes Kallakun dhe Çim Pekën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 12-10-2019 Nuk i ndahet plazhit, Meta shijon birrën buzë detit me Bes Kallakun dhe Çim Pekën (FOTO)

Edhe pse vera ka kaluar, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë në bregdet.

Ai shihet në shoqërinë e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe gazetarit Çim Peka.

Meta ka përfituar nga temperaturat e ngrohta dhe ndër të tjera ka shijuar edhe një birrë.

‘Shqipëria ka diell për të gjithë! Në çdo stinë!’, shkruan Presidenti në Instagram.

Theksojmë që në krahasim me Besin dhe Pekën, Meta ka marrë një ngjyrë lëkure tipike verore.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.42126321792603
array(1) { ["section"]=> string(92) "nuk-i-ndahet-plazhit-meta-shijon-birren-buze-detit-me-bes-kallakun-dhe-cim-peken-foto-181761" }