Nuk i pëlqeu arbitrimi, tifozi tenton të shtypë gjyqtarin me makinë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 20:18 25-02-2020 Nuk i pëlqeu arbitrimi, tifozi tenton të shtypë gjyqtarin me makinë (VIDEO) Tifozi tenton te shtype gjyqtarin e ndeshjes

Një incident i çuditshëm ka ndodhur në Afrikën e Jugut.

Një tifoz ka hyrë në fushë me makinë dhe ka tentuar të shtypë gjyqtarin e ndeshjes.

Tifozi tmerroi të gjithë lojtarët në fushë, kur hyri me makinë e tij tip ‘BMË’.

Ndeshja mes Luka Ball Controllers dhe Polokëane City u shty për shkak të frikës për sigurinë e tifozëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088779926300049
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-i-pelqeu-arbitrimi-tifozi-tenton-te-shtype-gjyqtarin-me-makine-video-196445" }