Nuk i shkoi në dasmë, Anxhela Peristeri zbulon raportin me Erik Lloshin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 24-08-2019 Nuk i shkoi në dasmë, Anxhela Peristeri zbulon raportin me Erik Lloshin (VIDEO)

Prej ditësh më media është përfolur për prishjen e miqësisë disa-vjeçare mes dyshes së këngëtarëve, Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi.

Dyshimet u shtuan më shumë, pasi Anxhela nuk u pa në dasmën e Erikut, e cila u organizua pak ditë më parë.

Mirëpo, këngëtarja ka zbuluar së fundmi se mes saj dhe Erikut nuk ka ndodhur asgjë dhe se miqësia është njësoj siç ka qenë.

Anxhela ka postuar sot një video të Erikut, ndërsa i ofron atij mbështetje.

'Shumë sukseseee @eriklloshi. Dashuria të frymezoftë për kenge sa më te bukura', ka shkruar ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076010227203369
array(1) { ["section"]=> string(83) "nuk-i-shkoi-ne-dasme-anxhela-peristeri-zbulon-raportin-me-erik-lloshin-video-176216" }