Nuk ia dhanë të drejtën në podium, Berisha flet mes turmës së protestuesve: Ikën zgjedhjet

Publikuar tek: barometri, më 07:02 28-01-2018 Nuk ia dhanë të drejtën në podium, Berisha flet mes turmës së protestuesve: Ikën zgjedhjet

Ndonëse ish-kryeministri Berisha nuk ishte në listën e folësve në podiumin e opozitës, ai si gjithnonë e ka gjetur mënyrën për të folur.

Mes turmës së protestuesve Berisha ka dhënë edhe njëherë mesazhin e tij lidhur me protestën e mbajtur sot nga opozita.

Ndërsa theksoi se kjo protestë varrosi narkozgjedhjet e 25 qershorit, siç i quajti ai.

“Krimi, mashtrimi. Kjo protestë varrosi zgjedhjet dhe narkozgjedhjet e 25 qershorit. Ikën zgjedhjet ikën, Edi Rama ngelet”, tha ndër të tjera Berisha mes turmës së simpatizantëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076505184173584
array(1) { ["section"]=> string(95) "nuk-ia-dhane-te-drejten-ne-podium-berisha-flet-mes-turmes-se-protestuesve-iken-zgjedhjet-108202" }