Nuk iu nda për 20 vite, Monika Kryemadhi prezanton një person të veçantë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:35 16-05-2017 Nuk iu nda për 20 vite, Monika Kryemadhi prezanton një person të veçantë

Nënkryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sot na ka prezantuar një person të dashur që i ka qëndruar pranë për 20 vjet.

Me anë të një fotoje të publikur në rrjete sociale Kryemadhi tregon se kur është nën shoqërinë e Eris Zaimi gjithmonë në është në humor.

Siç shihet edhe fotografia e tyre e shfaq qartë pozitivitetin dhe momentet e bukura që po kalojnë.

"Kjo Eris Zaimi nuk mu nda ka 20 vjet. Edhe në Shkodër, Korçë, Lezhë dhe tani në Elbasan. Por ama ma bën rrugën sikur po iki për Paris (edhe pse nuk e mbaj mend a kam qenë ndonjë herë)", shkruan Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022300958633423
array(1) { ["section"]=> string(77) "nuk-iu-nda-per-20-vite-monika-kryemadhi-prezanton-nje-person-te-vecante-78833" }