Nuk janë lodra, kjo është makineria e parë gjigante që shet makina luksoze (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:36 16-05-2017 Nuk janë lodra, kjo është makineria e parë gjigante që shet makina luksoze (Video)

Singapori ka ndërtuar makinerinë e parë që shet makina si të ishin çokollata, me një të shtypur të butonit.

Kompania Autobahn Motors ka hapur showroom-in e parë futuristik, një ndërtesë me 15 kate në të cilën reklamohen 60 makina si Bentley, Ferrari dhe Lamborghini.

ert34ty45y45yu45u4uu.jpg

Mjafton të paguani me kartën tuaj të kreditit, dhe në ekranin me prekje që ndodhet në katin parë të zgjidhni makinën që dëshironi. Makineria më pas do e ulë atë në bazamentin e ndërtesës. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmojnë ekspertët, gjysma e adoleshentëve shikojnë filma me pullë të kuqe
Motrat e njohura të Hollywoodit “përplasen” me njëra-tjetrën »
Article Logic
Execution time: 0.011625051498413
array(1) { ["section"]=> string(85) "nuk-jane-lodra-kjo-eshte-makineria-e-pare-gjigante-qe-shet-makina-luksoze-video-78832" }