“Nuk jeni vetëm”, fushatë për t’i ardhur në ndihmë fëmijëve të gruas së dhunuar në Vlorë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:09 08-06-2016 “Nuk jeni vetëm”, fushatë për t’i ardhur në ndihmë fëmijëve të gruas së dhunuar në Vlorë

“Nuk jeni vetëm” është fushata që kërkon t’i vijë në ndihmë fëmijëve të gruas së dhunuar sot në Vlorë pas publikimit të videos që tronditi gjithkënd.

Organizatorët u bëjnë thirrje qytetarëve që japin kontributin e tyre në veshje, lodra, libra, orendi shtëpiake apo çdo ndihmë tjetër për djemtë 2 dhe 11 vjeç dhe vajzën 6 vjeçe. Dhurimet bëhen pranë ambjentit të Bambi Bar ( Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2), çdo ditë nga sot deri në dt.25 Qershor. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089859962463379
array(1) { ["section"]=> string(91) "nuk-jeni-vetem-fushate-per-t-i-ardhur-ne-ndihme-femijeve-te-gruas-se-dhunuar-ne-vlore-42799" }