Nuk ka gjë që e ndalon Stresin, ja çfarë bën pak kohë pas arrestimit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:25 10-05-2018 Nuk ka gjë që e ndalon Stresin, ja çfarë bën pak kohë pas arrestimit (FOTO)

Pak javë më parë në media bëri bujë arrestimi i reperit të njohur shqiptar, Stresi. Këngëtari u ndalua në një lokal pasi u kap duke konsumuar kokainë. Më pas gjykata dha vendimin që këngëtari të hetohej në gjendje të lirë.

Por Stresi nuk ndalet së bëri prapësi. Ai ka publikuar së fundmi një video në Instastory ku shfaqet duke filmuar miqtë, në dorën e njërit prej tyre fokusohet një cigare hashashi.

Edhe më herët reperi është shprehur se i pëlqen të tymosë me miqtë dhe kur e bën një gjë të tillë nuk heziton ta publikojë pa problem në rrjetet sociale.

-640-0-5af4099a55b99.jpeg

 

-640-0-5af4095345dbb.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02744197845459
array(1) { ["section"]=> string(79) "nuk-ka-gje-qe-e-ndalon-stresin-ja-cfare-ben-pak-kohe-pas-arrestimit-foto-120217" }