Nuk ka “ilaç” për sëmundjen e vjetër, Shqipëria e pëson dhe humb në fund

Publikuar tek: sport, më 23:48 23-03-2018 Nuk ka “ilaç” për sëmundjen e vjetër, Shqipëria e pëson dhe humb në fund

Ka përfunduar ndeshja mes Shqipërisë dhe Sllovakisë në “Selman Stërmasi” me rezultatin 2-3. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të kuqezinjëve.

Ndeshja ishte me rezultatin 2-1 deri në minutën e 80, ndërsa më pas Sllovakia shënoi dy herë, duke shtangur kuqezinjtë.

Shqipëria prej disa ndeshjesh ndëshkohet në fund të takimit, por mesa duket trajneri Bushi nuk e ka gjetur “ilaçin” e kësaj “sëmundjeje”.

Shqipëri U-21 – Sllovaki U-21 2-3 (Manaj 45′, 52′; Spalek 48′ , Dimun 80′, Mraz 87′)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025007963180542
array(1) { ["section"]=> string(76) "nuk-ka-ilac-per-semundjen-e-vjeter-shqiperia-e-peson-dhe-humb-ne-fund-114319" }