‘Nuk ka kush ta prezantojë’, Mirela Sula merr përsipër të përfaqësojë Shqipërinë në Panairin e Librit në Frankfurt

Publikuar tek: kulture-art, më 17:24 11-10-2018 ‘Nuk ka kush ta prezantojë’, Mirela Sula merr përsipër të përfaqësojë Shqipërinë në Panairin e Librit në Frankfurt

Ashtu si vitin e kaluar edhe këtë vit, Panairi i Librit në Frankfurt, panairi më i madh tregtar i botuesve që ka bërë bashkë më shume se 7,000 ekspozues dhe mbi 100 vende të botës, nuk ka përfaqësues nga Shqipëria.

Këtë gjë na e bëri të ditur gazetarja dhe psikologia e njohur Mirela Sula, e cila ka marrë përsipër përgjegjësinë që të prezantojë stendën e shqiptarëve.

Me anë të një videoje Sula na tregon se stenda e Shqipërisë ishte bosh, pa një përfaqësues dhe për këtë arsye ajo ka vendosur të përfaqësojë vendin tonë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031646013259888
array(1) { ["section"]=> string(118) "nuk-ka-kush-ta-prezantoje-mirela-sula-merr-persiper-te-perfaqesoje-shqiperine-ne-panairin-e-librit-ne-frankfurt-137460" }