Nuk ka më ‘’Duplex’’! Marina VJOLLCA do të prezantojë programin e ri në KLAN (EMRI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:17 25-08-2019 Nuk ka më ‘’Duplex’’! Marina VJOLLCA do të prezantojë programin e ri në KLAN (EMRI) Marina Vjollca

Programi ‘’Duplex’’ nuk do të ekzistojë më. Drejtuesit e ‘’TV Klan’’ kanë ndërmend të krijojnë një program të ri, i cili do të ketë format miks, jo vetëm karakter humoristik.

‘’Prive.al’’ zbulon se Marina Vjollca (e shkëputur prej një viti nga televizioni) dhe Olsi Bylyku (në programet BE Coffee dhe ‘’E diela shqiptare) do të jenë prezantuesit e emisionit të ri ‘’Klanifornia Show’’. Ky program do të përmbajë intervista me personave VIP dhe skecce humori.

Ndërkohë mësohet se ‘’Klanifornia Show’’ do të transmetohet ccdo të shtunë në orën 21:00. Në këtë mënyrë, mirupafshim ‘’Duplex!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078349113464355
array(1) { ["section"]=> string(83) "nuk-ka-me-duplex-marina-vjollca-do-te-prezantoje-programin-e-ri-ne-klan-emri-176283" }