Nuk ka mëri mes tyre, Albëria përqafon ish-dhëndrin milioner

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 30-12-2016 Nuk ka mëri mes tyre, Albëria përqafon ish-dhëndrin milioner

Pavarësisht se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu nuk e vazhdojnë më lidhjen, kjo nuk ka krijuar mëri mes tyre apo familjarëve.

Mamaja e Anxhelinës, këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj është fotografuar duke përfaqëfuar Fatmirin në mbrëmjen e bamirësië “27 me dritë”.

Vet Albëria ka deklaruar më herët se Anxhelina dhe Fatmiri janë ende në moshë shumë të re, por të aftë për të marrë vendimet e duhura për veten e tyre. 

WhatsApp-Image-2016-12-30-at-08.59.08-1.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034507989883423
array(1) { ["section"]=> string(65) "nuk-ka-meri-mes-tyre-alberia-perqafon-ish-dhendrin-milioner-64251" }