Nuk ka poshtërim më të madh, ushtria turke shtrin përtokë puçistët, i zhvesh dhe…

Publikuar tek: bota, më 14:48 16-07-2016 Nuk ka poshtërim më të madh, ushtria turke shtrin përtokë puçistët, i zhvesh dhe…

Nuk ka poshtërim më të madh se ky. Ushtria turke pasi arrin të neutralizojë një pjesë të ushtrisë, të cilët janë organizuar në tentativën për grusht shteti, i shtrin përtokë. I zhvesh dhe i lë aty, në pritje të urdhrave se çfarë do bëhet me ta.

Puçistët qëndrojnë mbi asflat, për minuta me radhë, pastaj detyrohen të çohen në këmbë dhe të ecin, deri në dhomat e paraburgimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026546955108643
array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-ka-poshterim-me-te-madh-ushtria-turke-shtrin-pertoke-pucistet-i-zhvesh-dhe-46805" }