Nuk ka vende parkimi?! Zgjidhja...trotuaret

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:53 06-04-2015 Nuk ka vende parkimi?! Zgjidhja...trotuaret Makina e parkuar në trotuar

Disa drejtues mjetesh e kanë zgjidhur mungesën e vendeve për të parkuar automjetet e tyre. Ata kanë gjetur...trotuaret.

Drejtuesi në fjalë nuk është nga ata që e bën fshehurazi këtë gjest, përkundrazi ai ka parkuar në zonën e Laprakës, aty pranë një kryqëzimi. Po këmbësorët ku do kalojnë?!

Ku të duan le të kalojnë! Ky drejtuesi e ka zgjidhur problemin për vete dhe makina e tij do vazhdojë të qëndrojë parkuar aty, për aq kohë sa ndonjë nga uniformat blu të policisë rrugore nuk duket të afrohet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24317812919617
array(1) { ["section"]=> string(44) "nuk-ka-vende-parkimi-zgjidhja-trotuaret-7950" }