Nuk ka vende parkimi?! Zgjidhja...trotuaret

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:31 07-04-2015 Nuk ka vende parkimi?! Zgjidhja...trotuaret

Newsbomb.al e ka trajtuar shpesh çështjen e parkimit në Tiranë, ku përgjithësisht drejtuesit i parkojnë makinat ku të mundin. Kësaj here sjellim foto nga parkimi mbi trotuar. Drejtuesi i automjetit nuk është nga ata që e bën fshehurazi këtë gjest, përkundrazi ai ka parkuar në zonën e Laprakës, pranë një kryqëzimi. Pyetja tani është: Po këmbësorët ku do kalojnë?! Ky drejtuesi e ka zgjidhur problemin e vet dhe makina e tij do vazhdojë të qëndrojë parkuar aty, për aq kohë sa ndonjë nga uniformat blu të policisë rrugore të afrohet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094590187072754
array(1) { ["section"]=> string(44) "nuk-ka-vende-parkimi-zgjidhja-trotuaret-7990" }