Nuk ka zgjim më ‘’të ëmbël’’ si ky që u bën fëmijëve Julian Deda (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:44 02-06-2016

Julian Deda, aktori i humorit, ka ideuar një mëngjes mëse të këndshëm sot për 2 fëmijët e tij, Reinën dhe Mateon.

Ai ka menduar t’i zgjojë në një mënyrë që askush nuk do donte.

Futet fshehurazi në dhomën e tyre, flet qetë duke bërë edhe videon që ju shihni, por pastaj ndodh ‘’çudia’’…

Megjithatë, vajza e tij që e dëgjon, e neglizhon totalisht, duke vënë kokën nën jastëk.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027631998062134
array(1) { ["section"]=> string(72) "nuk-ka-zgjim-me-te-embel-si-ky-qe-u-ben-femijeve-julian-deda-video-42189" }