Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas Këngës Magjike: T’ua lëshoja GLASËN ca njerëzve…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:28 12-12-2019 Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas Këngës Magjike: T’ua lëshoja GLASËN ca njerëzve…

Këngëtarja Soni Malaj nuk e ka kapërdirë dot faktin që kënga e saj nuk mundi të hynte as në 10-shen e më të mirëve në finalen e këngës Magjike.

Soni u prezantua me baladën “Shije Tradhtie” por që mesa duket, pa sukses.

“Ndonjëherë mendoj sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell... dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve”, shkruan këngëtarja në instagram, siç duket, mesazh për kolegët që s’e votuan.

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02662205696106
array(1) { ["section"]=> string(105) "nuk-kaloi-as-ne-10-she-soni-malaj-reagon-ashper-pas-kenges-magjike-t-ua-leshoja-glasen-ca-njerezve-189208" }