Nuk kanë të sosur telashet për Tavecchio, akuzohet për abuzim seksual

Publikuar tek: sport, më 18:54 21-11-2017 Nuk kanë të sosur telashet për Tavecchio, akuzohet për abuzim seksual

Mesa duket largimi nga drejtimi FIGC është vetëm fillimi i telasheve për Karlo Tavecchio.

Ish-presidenti i federatës italiane të futbollit është vënë nën akuzë për abuzim seksual.

Sipas “Sportmediaset.it”, Karlo Tavecchio është akuzuar për ngacmim seksual nga një prej anëtarëve të Federatës Italiane të Futbollit.

Por gjithsesi kjo akuzë ende nuk është konfirmuar nga Prokuroria italiane dhe vetëm në ditët në vijim mund nisin të procedurat zyrtare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023432970046997
array(1) { ["section"]=> string(75) "nuk-kane-te-sosur-telashet-per-tavecchio-akuzohet-per-abuzim-seksual-100392" }