'Nuk kemi parë gjë akoma', Tayna poston momente nga klipi i ri dhe duket një yll (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:06 10-07-2020 'Nuk kemi parë gjë akoma', Tayna poston momente nga klipi i ri dhe duket një yll (VIDEO) Tayna

Tayna do na e bëjë këtë verë edhe më të bukur. Dy muaj pasi publikoi këngën “A jo”, këngëtarja kosovare ka gati një tjetër projekt dhe mesa duket do i "vërë flakën" rrjetit.

Vetë Tayna ka ndarë detaje nga kënga e re në Instagram, duke bërë të ditur se hiti i ri i kësaj vere do të titullohet “Bass”.

Ajo ka treguar një fragment të këngës e cila duket tepër ritmike, ndërsa zbulon edhe datën e publikimit.

“Bass” lançohet këtë të dielë në orën 16:00″.

Ndërkohë shijoni këtë foto që reperja ka publikuar në Instastory.

yyyy.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010239839553833
array(1) { ["section"]=> string(90) "nuk-kemi-pare-gje-akoma-tayna-poston-momente-nga-klipi-i-ri-dhe-duket-nje-yll-video-213477" }