Nuk keni për ta besuar çfarë krateri la pas shpërthimi në Kinë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 11:15 17-08-2015 Nuk keni për ta besuar çfarë krateri la pas shpërthimi në Kinë (Foto)

Disa fotografi të reja të realizuara me dron tregojnë shkallën e madhe të shpërthimit në një port të qytetit Tianjin në Kinë.

Dy shpërthimet masive në magazinën me kimikate të rrezikshme u pasuan nga një seri shpërthimesh më të vogla. Ndërsa bilanci i të vdekurve shkoi në 112 dhe qindra të plagosur ku pjesë të tëra të qytetit janë kthyer në rrënoja.

save12.jpg

ave123.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013741970062256
array(1) { ["section"]=> string(68) "nuk-keni-per-ta-besuar-cfare-krateri-la-pas-shperthimi-ne-kine-18531" }