Nuk kursehet Olta. Hyn në vaskë dhe del...lakuriq (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:16 28-08-2015 Nuk kursehet Olta. Hyn në vaskë dhe del...lakuriq (FOTO) Olta Goci, modele

Ju e dini tashmë që ajo është shumë “zemërgjerë” me ndjekësat e saj në rrjetet sociale.

Madje sa herë ata nuk i ze gjumi, ajo i poston ndonjë foto të kësaj natyre dhe...i zgjon më keq. E kush tjetër veç Olta Gocit mund ta bëjë këtë?! Modelja shqiptare, për të cilën ne kemi thënë edhe më herët që pozon si pornostare, këtë herë ka hyrë në vaskë dhe i ka treguar të gjitha...

S’na mbetet gjë tjetër veçse të komplimentojmë fotografin se për vetë Oltën, komentuesit po bëjnë namin, te profili i saj, pikërisht në këtë foto të sapo publikuar nga vetë modelja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037703990936279
array(1) { ["section"]=> string(57) "nuk-kursehet-olta-hyn-ne-vaske-dhe-del-lakuriq-foto-19414" }