‘Nuk ma nin…’, Stresi reagon për herë të parë pas ndarjes nga Keisi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:19 19-07-2019 ‘Nuk ma nin…’, Stresi reagon për herë të parë pas ndarjes nga Keisi

Prej disa ditësh, reperi i njohur Stresi është në qendër të mediave rozë.

Ai është përfolur për një ndarje nga bashkëshortja e tij, Keisi.

Mirëpo, asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar, ndonëse faktet e ndryshme flasin si heqja nga Instagrami e njëri-tjetrit.

Së fundmi, reperi ka publikuar një foto ku shfaqet gjatë perëndimit të diellit në plazh dhe  shkruan: ‘Nuk ma nin ca m’del perpara Bb4life une e di se ca kam mrapaaaa’.

Mos ndoshta ky është një mesazh për Keisin? Kjo mbetet për t’u parë...

Screenshot_13.png

keisi.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2462260723114
array(1) { ["section"]=> string(70) "nuk-ma-nin-stresi-reagon-per-here-te-pare-pas-ndarjes-nga-keisi-172716" }