‘Nuk mban premtimin’, Banori rom i Laçit i ankohet Bashës për Ramën (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:44 14-12-2019 ‘Nuk mban premtimin’, Banori rom i Laçit i ankohet Bashës për Ramën (VIDEO)

2 ditë më parë Edi Rama i premtoi publikisht një banori të Laçit se do t’i jepte zgjidhje problemit të tij me bonusin e qerasë.

Banori quhet Ferdinand Rexhepi, i mbetur pa shtëpi pas tërmetit. Sot, Kryetari i PD, Lulzim Basha, e vizitoi rastësisht Ferdinandin në një çadër dhe ai i tregoi se problemi i tij vazhdonte të mbetej i pazgjidhur, megjithë premtimin e Ramës.

Video e publikuar nga PD ka takimin e Ferdinandit me Ramën më 12 Dhjetor dhe takimin me Bashën në 14 Dhjetor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.52014994621277
array(1) { ["section"]=> string(77) "nuk-mban-premtimin-banori-rom-i-lacit-i-ankohet-bashes-per-ramen-video-189392" }