Nuk merr pjesë në festivale, Miriam Cani zbulon arsyen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:05 17-04-2019 Nuk merr pjesë në festivale, Miriam Cani zbulon arsyen

Miriam Cani është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun.

 Ajo ka vite në skenë dhe gjithnjë tërheq vëmendjen, jo vetëm për karrierën por edhe për jetën e saj me Alban Skënderaj dhe vajzën e tyre Amelian.

Ndërkohë, së fundmi në një intervistë për 'Revista Class', Miriami ka zbuluar edhe arsyen se përse nuk merr pjesë asnjëherë në festivale.

"Ka qenë gjithmonë një vendim i imi personal. Ideja e garës është diçka që më krijon shumë siklet, pasi gjatë rrugës mund të lindin shumë keqkuptime. Jam një njeri i ndjeshëm dhe mendoj se mund të mos e përjetoja mirë. Kam dashur të shprehem në mënyrë të drejtpërdrejtë tek publiku me muzikën time apo me projektet e mia artistike", ka thënë ajo.

-640-0-5cb6fde73a905.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019621133804321
array(1) { ["section"]=> string(60) "nuk-merr-pjese-ne-festivale-miriam-cani-zbulon-arsyen-160775" }