‘Nuk merrem vesh me burrin’, 33-vjeçarja i kërkon këshillë, Rudina Dembacaj: Ndarja është super zgjidhje, lëre urgjent!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:11 23-01-2021 ‘Nuk merrem vesh me burrin’, 33-vjeçarja i kërkon këshillë, Rudina Dembacaj: Ndarja është super zgjidhje, lëre urgjent! Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Një fanse e saj 33-vjeçare e ka pyetur se si duhet të veprojë pasi nuk merret vesh me burrin dhe ai s’e kupton për asgjë. Rudina i ka thënë që të luftojë, por nëse nuk ecën ta mendojë dhe ndarjen si një zgjidhje.

Screenshot_8.jpg

Një tjetër ndjekëse e ka pyetur nëse ia vlen të jetosh më dikë që të ofendon dhe moderatorja ia ka prerë shkurt: Lëre urgjent!

Screenshot_9.jpg

Dembacaj njihet për karakterin e saj të fortë dhe të drejtpërdrejt. Ajo i ka dhënë fund martesës me ish-bashkëshortin e saj Aleks me të cilin ka dhe një vajzë, Viktorian, dhe para pak muajsh kurorëzoi dashurinë me ish-deputetin Mark Frroku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Ju mungova?’, Enca publikon foto sapo zgjohet nga gjumi, gjysma e gjoksit jashtë
»
Article Logic
Execution time: 0.011497020721436
array(1) { ["section"]=> string(119) "nuk-merrem-vesh-me-burrin-33-vjecarja-i-kerkon-keshille-rudina-dembacaj-ndarja-eshte-super-zgjidhje-lere-urgjent-236118" }