Nuk mund të paguajnë operacionet plastike, e ëma këshillon 21-vjeçaren të bëjë seks me meshkuj më të mëdhenj

Publikuar tek: bota, më 20:16 09-04-2019 Nuk mund të paguajnë operacionet plastike, e ëma këshillon 21-vjeçaren të bëjë seks me meshkuj më të mëdhenj

Një 41-vjeçare me emrin Georgina Clarke, ka deklaruar përpara kameres e televizionit britanik ‘ITV’ se inkurajon bijën 21-vjeçare Kayla Morris që të kryejë marrëdhënie seksuale me meshkuj të moshës 40 dhe 50 vjeç, në mënyrë që ata të mund ti paguajnë shpenzimet për operacione plastike.

Sipas Daily Mail, 41-vjeçarja tha se edhe ajo vet që të mbulonte shpenzimet e saj për operacionet plastike kur ishte e re lidhej dhe bënte seks me burra të mëdhenj. Kjo është sipas saj, një gjë aspak e turpshme pasi femrat japin dashuri dhe meshkujt paratë.

Videoja ka bërë xhiron e mediave në të gjithë botën dhe përdoruesit e rrjeteve sociale kanë reaguar keq duke thënë se ‘kjo është një botë e çmendur’ dhe ‘këto të dyja janë si rosat e liqeneve’.

56857618_399144450668475_7432122704485941248_n.png

57226496_407270310056636_7693612412389294080_n.png

56970929_276986593183777_3607577927966785536_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01323390007019
array(1) { ["section"]=> string(114) "nuk-mund-te-paguajne-operacionet-plastike-e-ema-keshillon-21-vjecaren-te-beje-seks-me-meshkuj-me-te-medhenj-159809" }