Nuk ndalen tërmetet, ja epiqendra dhe sa ballë ishte lëkundja e fundit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:25 09-08-2018 Nuk ndalen tërmetet, ja epiqendra dhe sa ballë ishte lëkundja e fundit

Duket se tërmetet nuk do të ndalen këtë verë. Ndonëse të pandjeshme vatra e tërmeteve vijon të jetë ende aktive.

Instituti i Gjeoshkencave ka regjigjistruar një tjetër lëkundje tërmeti gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm. Epiqendra është regjistruar në Kepin e Rodonit me magnitudë 3.6 ballë.

termet1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pi fotoksinë, 34 vjecari i jep fund jetës (DETAJE)
Shqipëria në faqen e parë të "Financial Times", ja si e cilëson prestigjozja amerikane vendin tonë »
Article Logic
Execution time: 0.0096790790557861
array(1) { ["section"]=> string(76) "nuk-ndalen-termetet-ja-epiqendra-dhe-sa-balle-ishte-lekundja-e-fundit-130576" }