“Nuk ndalet as në respekt të të rënëve”

Publikuar tek: politike, më 14:26 07-04-2016 “Nuk ndalet as në respekt të të rënëve”

Këshillëtari i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga shprehet se ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka respek as për viktimat e aksidentit të djeshëm, ku dy pilotë të forcave ajrore humbën jetën pasi u rrëzua helikopteri.

“Nuk ndalet as në respekt të të rënëve”, shkruan Fuga duke postuar një fotografi të një kanali televiziv ku dallohet në ekranin e ndarë, Berisha që flet në Parlament nga njëra anë dhe pamjet e përcjelljes për në banesën e fundit të dy dëshmorëve.

Untitledsrsrhsret5hsr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095620155334473
array(1) { ["section"]=> string(43) "nuk-ndalet-as-ne-respekt-te-te-reneve-37069" }