Nuk ndalet Dua Lipa, publikon videoklipin e ri (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 22-02-2017

Ka vetëm pak kohë që janë publikuar bashkëpunimet me Sean Paul dhe Martin Garrix, por këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa nuk ka ndërmend të ndalet këtu.

Ajo ka publikuar sot videoklipin e këngës më të re “Thinkin 'Bout You”. Kënga është publikuar më parë në versionin audio dhe ka marrë vlerësime të shumta në Britaninë e Madhe.

Pak ditë më parë Dua Lipa u shpall “Artistja e re më e mirë” në NME Awards, ndërsa këngët “No Lie” dhe “Scared to be lonely” kanë arritur deri më tani mbi 52 milionë dhe 44 milionë shikime në Youtube. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036607980728149
array(1) { ["section"]=> string(57) "nuk-ndalet-dua-lipa-publikon-videoklipin-e-ri-video-69548" }