Nuk ndalet Hekuran Krasniqi, 2 këngë brenda 4 ditësh (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:22 23-07-2019 Nuk ndalet Hekuran Krasniqi, 2 këngë brenda 4 ditësh (VIDEO)

Nuk ka të ndalur këtë verë këngëtari Hekuran Krasniqi.

Vetëm 4 ditë nga publikimi i këngës "Fshehurazi kam qa", Jekurani ka sjellë një tjetër këngë.

“Boni Mashallah” është bashkëpunimi me këngëtarin nga Tirana, Vani Gjuzi.

Motivet popullore të Shqipërisë së Mesme dhe dasmave karakteristike të kësaj treve në interpretimin e shkelqyer të këtyre dy këngëtarëve, vijnë përpunuar bukur në këtë kompozim të Hekuran Krasniqit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027546882629395
array(1) { ["section"]=> string(64) "nuk-ndalet-hekuran-krasniqi-2-kenge-brenda-4-ditesh-video-173103" }