Nuk ndalet Meta, pas Berishës takon sot përfaqësues të shoqërisë civile

Publikuar tek: aktualitet, më 11:55 20-11-2019 Nuk ndalet Meta, pas Berishës takon sot përfaqësues të shoqërisë civile

Presidenti i Republikës Ilir Meta duket se nuk ka së ndaluri me takimet.

Pasi u paralajmërua se në orën 12:00 të ditës së sotme do të takonte ish-kryeministrin Sali Berisha, ai do të zhvillojë një tjetër bisedë me përfaqësuesit e shoqërisë civile.

Pritet që takimi me përfaqësuesit që kanë monitoruar reformën në drejtësi të zhvillohet në orën 17:30.

Kujtojmë që më herët në Presidencë, Meta ka pritur krerët e partive opozitare dhe ish-presidentin Rexhep Mejdani.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023709058761597
array(1) { ["section"]=> string(77) "nuk-ndalet-meta-pas-berishes-takon-sot-perfaqesues-te-shoqerise-civile-186541" }