Nuk ndalin replikat e forta, Ema publikon një foto domethënëse: Unë jam djersa ime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:35 26-04-2016 Nuk ndalin replikat e forta, Ema publikon një foto domethënëse: Unë jam djersa ime

Nuk kanë të mbaruar replikat virtuale mes Shkëlzen Berishës djalit të ish kryeministrit dhe aktores Ema Andrea. E gjitha filloi kur aktorja e quajti Berishën “fashist” për deklaratën e bërë nga Kuvendi ku bëri thirrje për armatosje civile. "Të fala dyfletëshit", i tha në replikën e fundit Shkëlzeni Emës.

Por aktorja ka reaguar sërish ditën e sotme duke publikuar një foto domethënëse ku dikush duket sikur i ka mbyllur gojën nga pas.

“Unë jam Ema Andrea!!Unë jam djersa ime! Unë jam mendje,trup dhe shpirt unik si çdo femër, nënë,grua apo bijë! Kaq kisha për momentin!!” shkruan Ema Andrea duke nënkuptuar se ka ende për të thënë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022732973098755
array(1) { ["section"]=> string(86) "nuk-ndalin-replikat-e-forta-ema-publikon-nje-foto-domethenese-une-jam-djersa-ime-38693" }