Nuk nguron t’ia thotë publikisht, Armina ka një kërkesë për Shkëlzen Berishën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 13-11-2019 Nuk nguron t’ia thotë publikisht, Armina ka një kërkesë për Shkëlzen Berishën

Blogerja Armina Mevlani është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Armina është shumë aktive, pasi publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shihet e veshur me një pellush të trashë dhe ka shprehur një dëshirë, që me siguri shkon drejtuar të fejuarit të saj, Shkëlzen Berishës.

‘Kam nevojë që të llastohem gjithë kohës’, ka shkruar blogerja krahas fotos.

Kujtojmë që ditët e fundit Armina ka deklaruar se shumë shpejt çifti do të martohen me një super ceremoni.

Screenshot_1.png

-640-0-5c769ad9151bc.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02495288848877
array(1) { ["section"]=> string(83) "nuk-nguron-t-ia-thote-publikisht-armina-ka-nje-kerkese-per-shkelzen-berishen-185787" }