Nuk përballoi dot dhimbjen, pas varrimit të tetë familjarëve ndërron jetë Fiqerete Lala

Publikuar tek: aktualitet, më 20:49 01-12-2019 Nuk përballoi dot dhimbjen, pas varrimit të tetë familjarëve ndërron jetë Fiqerete Lala

Një tjetër anëtare e familjes Lala në zonën e Kënetës ka ndërruar jetë.

Mësohet se bëhet fjalë për Fiqirete Lala 64 vjeç, e cila pasi mori pjesë në ceremoninë mortore të tetë anëtarëve të familjes ka vdekur.

64 vjeçares në datë 27 nëntor i ra infarkt nga dhimbja e madhe që e kaloi dhe u dërgua në spital, ku u bë operacion, por pas varrimit të tetë anëtarëve të familjes ndërroi jetë.

Tetë anëtarët e familjes Lala që u ndanë nga jeta:

Amelia Lala 8 vjeç

Sahadete Lala 79 vjeç

Griselda Lala- 22-vjeç

Marjeta Lala 31 vjeç

Emilio Lala

Enis Lala 2 vjeç

Dionisa Lala 2 vjeç  

Ilir Lala, 52 vjeç

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079679489135742
array(1) { ["section"]=> string(93) "nuk-perballoi-dot-dhimbjen-pas-varrimit-te-tete-familjareve-nderron-jete-fiqerete-lala-188040" }