'Nuk po e fsheh që po pres një bebe', Anxhelina Hadërgjonaj zhgënjen fansat me postimin e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:33 06-11-2019 'Nuk po e fsheh që po pres një bebe', Anxhelina Hadërgjonaj zhgënjen fansat me postimin e fundit

Vajza e vogël e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk mungon të publikojë gjithçka nga jeta e saj.

Së fundmi përmes postimit të fundit Anxhelina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ndjekësve me anë të një postimi tepër të veçantë dhe plot humor.

‘Për shkak se të gjithë vazhdojnë më pyesin… Fillimisht unë nuk po e fsheh që pres një fëmijë dhe s’do ta bëja kurrë. Unë thjesht nuk mendoja se i përkiste askujt, plus doja të konfimohesha njëherë për mirëqënien e fëmijës tim para se ta sillja këtë temë në rrjetet sociale. Por po, ne presim një fëmijë dhe data e lindjes është 20 qersor 2020. Nuk e prisja këtë gjë por do të jemi gati dhe së shpejti do të organizojmë dhe një festë për të treguar gjininë e bebit. Dhe po, kjo është një gënjeshtër e madhe dhe unë e mora këtë postim nga një shoqe e imja e cila më bëri të reagojë njesojë si ju’, ka shkruar bukuroshja në Instastory.

Kujtojmë që ditët e fundit, Anxhelina ka qenë shumë e komentuar për shkak të takimit të saj me dy futbollistët e njohur Neymar dhe Mbappe.

scree.jpg

Screenshot_20.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075459480285645
array(1) { ["section"]=> string(100) "nuk-po-e-fsheh-qe-po-pres-nje-bebe-anxhelina-hadergjonaj-zhgenjen-fansat-me-postimin-e-fundit-184951" }