Nuk pranoi të dorëzojë mandatin, deputeti opozitar shkon në Itali për “shopping”

Publikuar tek: politike, më 18:42 15-03-2019 Nuk pranoi të dorëzojë mandatin, deputeti opozitar shkon në Itali për “shopping”

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, i cili nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit është fotografuar duke bërë “shopping”.

Foto po qarkullon në rrjetet sociale dhe sipas përshkrimit është shkrepur nga një shqiptar në Itali, i cili e ka hasur Murrizin në një zonë tregtare në Milano.

Duket se opozita e re tashmë kërkon edhe kostum e kravatë të re për një paraqitje sa më dinjitoze në parlament.

dfhfgthrhjrt6j5j.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023232936859131
array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-pranoi-te-dorezoje-mandatin-deputeti-opozitar-shkon-ne-itali-per-shopping-156563" }