Nuk pritej! Dua Lipa merr vendimin drastik (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:21 14-10-2019 Nuk pritej! Dua Lipa merr vendimin drastik (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, duket së është në një pikë kyçe në karrierën e saj, ku ka fituar çmime të shumta dhe albumi i saj është shpallur më i dëgjuari në Britaninë e Madhe.

Mirëpo, një vendim i fundit i ka lënë të befasuar fansat e këngëtares. Dua ka fshirë të gjitha postimet nga profili i saj në Instagram, ku ka më shumë se 34.9 milionë ndjekës.

Prej më shumë se 4 vitesh në muzikë, kjo është hera e parë që Dua merr një vendim të tillë. Duket se këngëtarja do të marrë pak pushim nga rrjetet sociale për t’iu përkushtuar muzikës, ku ka lajmëruar se do të vijë me një album të ri.

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021166086196899
array(1) { ["section"]=> string(53) "nuk-pritej-dua-lipa-merr-vendimin-drastik-foto-181982" }