Nuk respektoi rregullat, Getinjo gjobitet nga policia, ja shuma që pagoi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:26 23-02-2021 Nuk respektoi rregullat, Getinjo gjobitet nga policia, ja shuma që pagoi (FOTO)

Getinjo është një ndër reperët më të dashur për shqiptarët.

Ai në rrjete sociale është mjaft aktiv ku shpërndan informacione të shumta nga jeta dhe karriera e tij.

Së fundmi ai është gjobitur pasi ka thyer rregullat. Me anë të një postimi në Instastory, ai tregon se bëhet fjalë për 40 euro si pasojë e tejkalimit të shpejtësisë.

Në postimet në vijim reperi u shfaq duke shkuar menjëherë të paguajë, ndërsa dha edhe një mesazh për të gjithë fansat.

“Respektojeni ligjin në Kosovë, paguani faturat sepse në Evropë e keni patjetër”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Screenshot_8.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arbenita konfirmon lajmin e shtatzënisë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur
»
Article Logic
Execution time: 0.009876012802124
array(1) { ["section"]=> string(82) "nuk-respektoi-rregullat-getinjo-gjobitet-nga-policia-ja-shuma-qe-pagoi-foto-239878" }