'Nuk vlejnë as për pesë pare', zbardhet biseda, Zoran Zaev ofendon shqiptarët

Publikuar tek: rajon, më 19:16 10-07-2020 'Nuk vlejnë as për pesë pare', zbardhet biseda, Zoran Zaev ofendon shqiptarët Zoran Zaev

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev mesa duket nuk i ka punët hiç mirë me bisedat telefonike.

Një përgjim ku ai dëgjohet tek bën biseda për vota dhe ofendon shqiptarët, po bën namin në internet. Indeksonline ka siguruar bisedën ndërmjet Zaevit dhe një “X” personi. Duke folur për votat, Zaevi dëgjohet duke thënë se “shqiptarët nuk vlejnë as për pesë pare”.

Më pas, personi tjetër i kthehet se rreziku tek shqiptarët qëndron se “ata kanë luftëtarë”. Ndërsa, përgjigja e Zaevit ishte se “luftëtarët gjenden gjithandej në botë”.

Nuk dihet sa aktuale apo reale është kjo bisedë, megjithatë detaje të tjera pritet të bëhen me dije.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099289417266846
array(1) { ["section"]=> string(80) "nuk-vlejne-as-per-pese-pare-zbardhet-biseda-zoran-zaev-ofendon-shqiptaret-213469" }