Numërohen votat e partive në Skrapar, kryeson LSI me 10 këshilltar, PS, 3, PD dhe PR, 1

Publikuar tek: politike, më 23:35 22-06-2015 Numërohen votat e partive në Skrapar, kryeson LSI me 10 këshilltar, PS, 3, PD dhe PR, 1

Ka mbaruar para disa minutash procesi i numërimit të votave për partitë politike në Skrapar.

Për Bashkinë e Skraparit, Lëvizja Socialiste për Integrim ka siguruar 4486 vota dhe do të ketë 10 këshilltarë, Partia Socialiste ka marrë 1519 vota dhe do të ketë 3 këshilltarë, ndërsa Partia Demokratike ka marrë 707 vota dhe Partia Republikane 431 vota, të dyja do të kenë nga 1 këshilltar në Bashki.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010148048400879
array(1) { ["section"]=> string(88) "numerohen-votat-e-partive-ne-skrapar-kryeson-lsi-me-10-keshilltar-ps-3-pd-dhe-pr-1-14382" }