Nusja dhe dhëndri martohen nudo para 700 dasmorëve, arsyeja do t'iu habisë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 11:02 26-10-2016 Nusja dhe dhëndri martohen nudo para 700 dasmorëve, arsyeja do t'iu habisë (Foto)

Një grua është martuar nudo para 700 personave, pasi fustani i dasmës që ajo kishte porositur, ishte shitur kur ajo ra në koma.

Monique Penberthy nga Australia, kishte ëndërruar shumë për ditën e dasmës së saj, por një sëmundje ia shkatërroi planet. Madje ajo kishte caktuar datën, vendin dhe kishte gjetur një fustan të përshtatshëm për peshën e saj.

Por, ajo u prek nga një virozë e rrallë dhe ra në koma. Shumë menduan se mund të vdiste dhe për këtë arsye kompania ku kishte porositur fustanin e shiti.

Fatmirësisht Monique u zgjua nga koma pas 31 ditësh. Duke qenë se ia hodhi vdekjes ajo nisi të mendonte për dasmën, por fustanin e basrdhë që ajo donte nuk e kishte.

Pasi kërkoi për disa javë një fustan dhe nuk e gjeti dot, nusja vendosi të shkonte nudo në ditën më të rëndësishme të jetës së saj. Por bashkëshorti i saj Roëan nuk e la në baltë duke u zhveshur edhe ai.

nudo2.jpgnudo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkencëtarët njoftojnë zbulimin e madh për autizmin
Meteor, raketë apo UFO? Alarmohen banorët nga drita e mistershme në qiell (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011772155761719
array(1) { ["section"]=> string(84) "nusja-dhe-dhendri-martohen-nudo-para-700-dasmoreve-arsyeja-do-t-iu-habise-foto-57442" }