Nusja e Ledrit bëhet nostalgjike, tregon si reagoi ai dhe prindërit e tij kur morën vesh lajmin e shtatzënisë, gjyshërit thyen pjatat (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 30-11-2020 Nusja e Ledrit bëhet nostalgjike, tregon si reagoi ai dhe prindërit e tij kur morën vesh lajmin e shtatzënisë, gjyshërit thyen pjatat (VIDEO) Ledri - Sara

Nusja e këngëtarit të njohur Ledri Vula është bërë disi nostalgjike duke zhvilluar një mini-intervistë në instastory dhe duke ndarë foto të ëmbla nga jeta e saj dhe periudha e shtatzënisë.

Sara Hoxha ka treguar si reagoi ajo, Ledri, prindërit e tij dhe gjyshërit kur morën vesh se reperi do të bëhet baba.

Screenshot_1.jpg

Të gjithë të entuziastmuar, por reagimi i gjyshërve të Ledrit do ju lërë pa fjalë. Nga gëzimi i madh thyen pjata e sende të tjera në shtëpi.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Sara ka ndarë me ndjekësit foton e parë që ka bërë me Ledrin, si dhe barkun e rrumbullakosur.

Screenshot_3.jpg

Ja si duket ajo tani:

Screenshot_4_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy ditë më parë u bë baba, Gold AG prek me fjalët për të birin: Mua më ka munguar babai, ty mos të mungoftë asgjë
Do të HABITENI! Studimi tregon se në cilën moshë PIQEN meshkujt »
Article Logic
Execution time: 0.01309609413147
array(1) { ["section"]=> string(144) "nusja-e-ledrit-behet-nostalgjike-tregon-si-reagoi-ai-dhe-prinderit-e-tij-kur-moren-vesh-lajmin-e-shtatzenise-gjysherit-thyen-pjatat-video-229663" }