Nusja VIP zbulon familjen, dhe ka një mesazh për të atin në ditën e rëndësishme (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 12-03-2017 Nusja VIP zbulon familjen, dhe ka një mesazh për të atin në ditën e rëndësishme (Foto)

Dasma e moderatores së njohur shqiptare, Fiori Dardha ka qenë kryefjala e mediave rozë ditët e fundit.

Ajo dhe partneri i saj celebruan në martesë dashurinë e tyre në muajin e tyre, siç e quan vetë moderatorja.

Por sot, ajo ka sërish dy gëzime, ditëlindjen e babait dhe të sajën. Në këtë ditë të rëndësishme për të dhe babain moderatorja ka zgjedhur të ndajë me të gjithë një urim special. “Gëzuar ditëlindjen babi dhe t'u bëftë 100 vjeçe goca!. Sot, ditëlindja ime dhe e babit!” shkruan Fiori bashkangjitur fotos me familjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032238006591797
array(1) { ["section"]=> string(89) "nusja-vip-zbulon-familjen-dhe-ka-nje-mesazh-per-te-atin-ne-diten-e-rendesishme-foto-71644" }