Nusreti sërish në telashe, nisin hetimet për videon që ka publikuar në rrjetet sociale

Publikuar tek: bota, më 13:29 27-01-2021 Nusreti sërish në telashe, nisin hetimet për videon që ka publikuar në rrjetet sociale

Shefi i kuzhinës më i famshëm në botë, Nusret Gokçe, po hetohet nga policia në vendin e tij, pas një video që ka publikuar në rrjetet sociale.

Sipas informacioneve nga mediat e huaja, një ndjekës i tij është ankuar se në video Nusret-it i shihen pjesët intime.

Mësohet se hetimi ka filluar menjëherë pas këtij denoncimi. Sipas akuzuesit, shpërndarja e një video të tillë tek 33 milionë ndjekës është "Shkelje e moralit njerëzor".

Akuzuesi pretendon se video në fjalë është shpërndarë në rrjetet sociale të Nusret-it, ku ai ka mbi 33 milionë ndjekës dhe përbën “Shkelje të moralit njerëzor”.

Në video duket teksa Nusret hidhet në shtrat dhe i duken organet intime.

fotoja.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Keni menduar që shtupat e hundës ishin të këqija?! Kina fillon të përdorë shtupat anale për testimin ndaj Covid-19, procedura zgjat 10 sekonda
»
Article Logic
Execution time: 0.010992050170898
array(1) { ["section"]=> string(92) "nusreti-serish-ne-telashe-nisin-hetimet-per-videon-qe-ka-publikuar-ne-rrjetet-sociale-236593" }