Nxehen gjakrat në Kuvend: Shko bëhu synet ti se unë jam Sali Berisha

Publikuar tek: politike, më 12:03 08-02-2018 Nxehen gjakrat në Kuvend: Shko bëhu synet ti se unë jam Sali Berisha

Në mbyllje të fjalës së tij, ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka mundur dot të lerë pa sulmuar kryeministrin Edi Rama për miqësinë e tij me Presidentin turk, Erdogan.

"Shko bëhu synet ti aty”, i tha Berisha-Ramës. "E di mirë ti ça të ka ndodh ty aty", 

BerishaEdhe njëherë shpreh vlerësimin tim për Presidentin e Turqisë por s’pajtohem kurrë me të .

Rama: E di mirë ti ça të ka ndodh ty aty!

Berisha: More shko bëju synet ti atje se unë jam Sali Berisha, je gabim ti... Shko bëju synet ti aty se unë i kam publike qendrimet e mia, s’pajtohem me deklaratat e tij”, tha Berisha ndërsa Gramoz Ruçi i hoqi mikrofonin dhe pas kësaj fraze, ish-kryeministri nuk u dëgjua më nga foltorja.

MOMENTI VIDEO

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011548042297363
array(1) { ["section"]=> string(74) "nxehen-gjakrat-ne-kuvend-shko-behu-synet-ti-se-une-jam-sali-berisha-109569" }