Nxënësit gjejnë një mënyrë brilante për të futur striptisten në shkollë (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 17:24 26-05-2016 Nxënësit gjejnë një mënyrë brilante për të futur striptisten në shkollë (Foto-Video)

Studentët e një shkolle të mesme në Mynih të Gjermanisë kanë mashtruar mësuesit e tyre duke arritur të “infiltrojnë” brenda ambienteve të shkollës dhe më pas në klasën e tyre një striptiste profesionale.

 

Ata vendosën të festojnë diplomimin e tyre dhe për ta marë striptisten brenda klasës iu është dashur t’i thonë mësuesve se biondja seksi do të mbante një fjalim për “të drejta të barabarta”.

34A12C4700000578-0-image-a-10_1464267454968.jpg

Megjithatë sapo është mbyllur dera e klasës, situata është nxehur dhe striptistja mesa duket s’ka patur ndonjë gjë për të thënë por ka nisur të bëjë atë që di më mirë.

34A12C3E00000578-0-image-a-12_1464267459778.jpg

34A12C5300000578-0-image-a-11_1464267457328.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet në SHBA, Donald Trump siguron numrin e nevojshëm të delegatëve për kandidimin
Shpërthen sërish vullkani Etna »
Article Logic
Execution time: 0.010711908340454
array(1) { ["section"]=> string(88) "nxenesit-gjejne-nje-menyre-brilante-per-te-futur-striptisten-ne-shkolle-foto-video-41582" }