Nxori në pritë Hekuran Billën, Gjykata e Apelit lë në burg Adjola Lakrën

Publikuar tek: aktualitet, më 12:34 13-07-2020 Nxori në pritë Hekuran Billën, Gjykata e Apelit lë në burg Adjola Lakrën Adjola Lakra

Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi masën ‘arrest me burg’, për 26 vjeçaren Adjola Lakra, e cila dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekuran Billën, i cili më pas u ekzekutua nga Viktor Marku në zonën e Komunës së Parisit.

Njihet tani më se Lakra është përdorur si ‘karrem’ për të nxjerrë në pritë Hekuran Billën, i cili më pas u ekzekutuar nga Viktor Marku.

Në sallën e gjyqit 26 vjeçarja ka thënë se është njohur me Billën përmes Instagramit, dhe takoheshin sa herë që ai vinte nga jashtë shtetit.

Gjithashtu ajo mohon të ketë patur dijeni edhe për hasmërinë që kishte mes Billës dhe Viktor Markut.

LEXO EDHE: Çfarë dihet për Adjola Lakrën, vajzën nga Berati që tradhëtoi Hekuran Billën për para (E gjithë familja fshiu profilet në Facebook)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093650817871094
array(1) { ["section"]=> string(78) "nxori-ne-prite-hekuran-billen-gjykata-e-apelit-le-ne-burg-adjola-lakren-213699" }