‘O idiot’, moderatorja shqiptare harron mikrofonin hapur dhe bën të pabërën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:56 25-05-2019 ‘O idiot’, moderatorja shqiptare harron mikrofonin hapur dhe bën të pabërën

Komentatorja sportive e parë femër në trojet shqiptaret, Qëndresa Krelani, motra e këngëtares Flaka Krelani është e ftuara e nesërme e ‘Xing me Ermalin’.

Ndër të tjera ajo ka treguar, edhe një gafë të madhe që ka bërë duke lënë padashje mikrofonin ndezur e duke i bërtitur një prej futbollistëve.

Të gjithë publiku në studio ka shpërthyer në të qeshura.

‘Ishte duke luajtur Kosova me Danimarkën dhe është një futbollist Edon Zhegrova që nuk e kam qejf, më duket i dashuruar me vetveten ai çuni. Kishte dy shanse brenda një shansi, ta pasonte ose ta bënte vetë golin. Teksa po komentoja, mendova se e fika mikrofonin dhe ja dhashë fjalën kolegut. ‘Po gjuaje o idiot’, bërtita duke menduar se e kisha fikur mikrofonin. U dëgjova live dhe doli në transmetim. Ai redaktori ma hoqi mikrofonin dhe tha: ‘U çmende?”. Më kanë ndodhur dhe raste të tjera”, tregoi Qëndresa.  

-640-0-5ce99f975fb41.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk fshihen më, Eduarti flet hapur për Arbanën: Je suksesi… (FOTO)
'La Reina', Dafina Zeqiri publikon këngën e re (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010266065597534
array(1) { ["section"]=> string(79) "o-idiot-moderatorja-shqiptare-harron-mikrofonin-hapur-dhe-ben-te-paberen-165713" }