'O k*** kandari, dhi e zgjebosur', Mustafa Nano Kërkon falje publikisht: Kam reflektuar…

Publikuar tek: barometri, më 08:17 12-10-2018 'O k*** kandari, dhi e zgjebosur', Mustafa Nano Kërkon falje publikisht: Kam reflektuar…

Analisiti i njohur Mustafa Nano ka kërkuar ndjesë për sjelljen e tij dy ditë më parë në emisionin “Opinion”.

 

“Me qenë se e hape këtë, isha të martën këtu, dhe kam reflektuar, ishte sjellje e gabuar, sjelljen time nuk e shpjegon asgjë. Unë u këerkoj ndjesë të gjithë atyre janë mërzitur me mua, shpresoj që të mos përsëritet më’, tha Nano.

Kujtojmë që analisti iu drejtua me një gjuhë mjaft të ashpër deputetit Salianji për çëështjen “Babale”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019343852996826
array(1) { ["section"]=> string(86) "o-k-kandari-dhi-e-zgjebosur-mustafa-nano-kerkon-falje-publikisht-kam-reflektuar-137513" }