“O kokosh, mos ja fut kot me këto policët që shikojnë si gogolë”, kryeministri i kontrollon profilin dhe i kthen këtë përgjigje komentuesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:03 24-04-2017 “O kokosh, mos ja fut kot me këto policët që shikojnë si gogolë”, kryeministri i kontrollon profilin dhe i kthen këtë përgjigje komentuesit

Kryeministri Edi Rama gjen kohën edhe për tu kthyer përgjigje komentuesve në facebook, pas postimeve të imazheve të ndryshme të punëve të qeverisë në mandatin e tij të parë.

Por një komentues i është drejtuar me fjalë jo etike. Ajo që bie në sy është fakti se Rama para se ti kthejë përgjigje, i ka kontrolluar më parë profilin dhe ka rezultuar që ai është babai i një vajze të vogël. Ja si ia kthen Rama përgjigjen komentuesit, i cili shkruan pakënaqësinë e tij për policinë e shtetit. 

prof.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094089508056641
array(1) { ["section"]=> string(141) "o-kokosh-mos-ja-fut-kot-me-keto-policet-qe-shikojne-si-gogole-kryeministri-i-kontrollon-profilin-dhe-i-kthen-kete-pergjigje-komentuesit-76219" }